Преимущества быстрого интернета

... наиболее ощутимы при просмотре видео - можно быстрее переключатся между сюжетами. А также любители компьютерных игрушек оценят скорость прорисовки персонажей-картинок. Ещё больше времени можно проводить в увлекательной ... сетевых переговоров и проверки быстроты реакции партнеров. Наслаждаясь долгими часами иллюзорной реальности виртуального мира.

Любителям видео ... в настоящее время основное наполнение трафика.
Но более скоростной интернет, позволит также и более успешнее бороться противникам с наплывом подобной пены-спама. За счет предварительной фильтрации, перед выдачей на браузер. Это позволяет потреблять качественную информацию из проверенных источников.

Любители логики и точности так же оценят быстроту передачи информации. Так как дается возможность в более короткое время осуществлять мониторинг большого количества сайтов для получения достоверных сведений по интересующему предмету, путем исключения противоречивых данных.

Благодаря наплыву дешёвой и качественной заграничной продукции
- техническая реализация скоростного интернета становится доступной все большему количеству жителей Машевского района.
Подробнее Услуги по подключению на этом сайте.

На следующей странице представлен план покрытия сетью 3D для нашего района, а также примерный список пользователей. Перейти на страницу...

"ОБОРОНА МАШІВЩИНИ"

Машівський районний штаб спротиву агресії запрошує усіх громадян кому не байдужа доля УКРАЇНИ і Машівщини Прийняти участь в створенні громадського руху "ОБОРОНА МАШІВЩИНИ" захистимо мир і спокій нашего краю та громади разом це наше право і обов'язок Організаційні збори відбудуться о 18 годині 16 квітня 2014 року, в смт Машівка, біля Будинку Культури.





1)
2)
3)
4)
5)
6)



«ПРОМІНЬ» №31-32 (9342-9343) 19 квітня 2014 року
Громадські формування

«Після оформлення всіх необхідних документів, громадські формування в районі запрацюють на повну потужність».
- запевнив керівник народної самооборони Віктор МИХАЛЕЙКО

Добровільні народні дружини раніше були досить популярними та дієвими в суспільстві. Потім був час, коли вони існували, можна сказати, на папері. Із утворенням в районі народної самооборони, громадські формування знову відродили свою діяльність. Відтепер народні дружини разом із працівниками правоохоронних органів, патрулюють громадські місця райцентру по п’ятницях та суботах. У планах — охопити всі населені пункти району. Про роботу громадських формувань говоримо з людьми, які безпосередньо пов’язані з їх функціонуванням.

Віталій ЖУРАВЕЛЬ, заступник начальника Машівського РВ УМВС України в Полтавській області:
— На території району діє три громадських формування, керівниками яких є Олег Прохоров, Микола Воєвода та Леонід П’ятенко. Створені вони при Машівській селищній раді, а також Селещинській та Старицьківській сільських радах, і в їхніх рядах нараховується близько ста добровольців. Зараз стоїть питання, щоб такі формування створити в усіх сільських радах району. Найближчим часом допомагати в цій роботі обіцяють і козаки Свистунівського куреня, планують створити добровільні дружини і в Абрамівці та Сахнівщині. Головне завдання формувань
— підтримання громадського порядку. В основному, з членами громадських формувань чергує по одному-два правоохоронці. І хоча патрулювання здійснюється по вихідних — ми готові допомагати добровольцям хоч
і кожного дня. Адже це в наших спільних інтересах. Чергують дружини із двадцятої до двадцять третьої години, іноді й до опівночі.
— Де в основному проходять чергування? — цікавлюся в співрозмовника.
— У найбільш людних місцях та місцях відпочинку: кафе, барах. У Машівці це центральна вулиця, територія парку, школи, стадіону. Навідуємося і в усі заклади громадського харчування як в райцентрі, так і в Селещині.
— Чи були випадки затримання громадян?
— Скажу вам відверто: Машівка — райцентр відносно спокійний. За весь період чергування громадських формувань було затримано троє осіб. Тх було доставлено до райвідділу та складено відповідні протоколи. В основному, за розпивання алкоголю в громадських місцях.
Щодо сільських населених пунктів, то за темної пори доби іноді й душі на вулиці не зустрінеш. Хоча, тих, хто порушує громадський порядок, кругом вистачає.
— Хто може стати членом громадських формувань?
— Усі бажаючі. Але зазначу, кожного з них ми ретельно перевіряємо чи немає судимості, чи не притягувався до адміністративної відповідальності і таке інше. Хоча, вважаю, якби було якесь матеріальне заохочення чи стимул, таких громадян було б набагато більше. Пам’ятаю, ще в роки студентства ми навперебій записувалися до добровільних народних дружин. Адже навіть відгул за проведене чергування для нас був неабияким благом.
Додам, що з громадськими формуваннями в нас налагоджений тісний зв’язок. Так, нещодавно в приміщенні райвідділу відбулося зібрання керівників громадських формувань та працівників міліції. На зібранні склали план спільних дій з активізації роботи та забезпечення громадського порядку.

Віктор МИХАЛЕЙКО, керівник народної самооборони:
— Наше формування створюється як громадське об’єднання на добровільних засадах із метою сприяння правоохоронним органам, органам місцевого самоврядування та виконавчої влади у запобіганні та припиненні правопорушень, захисті життя та здоров’я громадян. Зараз ми працюємо над створенням типового статуту. Після затвердження його в органах внутрішніх справ та прийняття відповідного рішення в районній раді, громадське формування стане чинним. Тоді ми наберемо необхідну кількість людей і запрацюємо на повну потужність. Зараз до громадського формування входить 16 осіб. А всі списки громадян, які записалися для подальшої роботи, надаватиму до райвідділу для перевірки. Якщо ж правоохоронні органи «дадуть добро», ці люди будуть прийняті до формування на законних підставах згідно з статутом. І, запевняю, що добровільні громадські формування працюватимуть не на папері, а на ділі.

Сергій ПОСТУШНИЙ, член громадського формування:
— У добровільних дружинах я вже досить довгий час. І хочу зазначити, що користь від патрулювання велика. Так, люди у пов’язках дружинника завжди викликають у відвідувачів кафе чи барів підвищену увагу: зі столів змітається спиртне, ховаються цигарки... Особливо це стосується школярів. Кожного разу, коли таке бачу, дуже хочеться, щоб патрулювати прийшли батьки тих підлітків, які проводять час у забігайлівках. А також подивилися, чим займаються їхні діти. Зараз у молоді немає ніяких моральних цінностей: ні поваги до старшого, ні елементарної культури. Наша задача, як і батьків, найпершим ділом, — витягти їх із отаких місць відпочинку. Раніше патрулювали з директором та завучем школи, учителями. Звичайно, це «підстьобує» учнів і користь від таких чергувань була велика. -Як на мене, найстрашніша ситуація в одному з кафе Се-лещини. Не знаю, чому на це ніхто з відповідних органів не реагує, але бійки там іноді закінчуються викликом швидкої допомоги. Та й не тільки бійки: крадіжки, розбірки, вживання неповнолітніми спиртних напоїв... Це, як кажуть, у порядку речей. З цим треба щось робити, інакше до добра непризведе...
Спілкувалася Валентина ПАТИК.
Фото Ольги МАТЯШ.

Вербное воскресенье

Торжественный вход Иисуса в Иерусалим был вступлением Его на путь крестных страданий. Об этом событии рассказывают в своих Евангелиях все четыре евангелиста — Марк, Матфей, Лука и Иоанн.

(Здесь. Читать БИБЛИЮ.)

Почему этот праздник давно называется Вербным воскресением? Название происходит от того, что на этот праздник верующие приходят с ветками, как правило, ивовых растений — вербы, ивы, ветлы или других деревьев, которые первыми распускаются весной, в ознаменование тех ветвей, которые резали иудеи, встречавшие Иисуса в Иерусалиме. Конечно, на юге используют цветы и ветви других деревьев, как правило, пальм. У нас, таких деревьев нет, первой распускается верба, и с давних времен стали использовать ее ветви, вот почему и сам праздник стал называться Вербным воскресением. Но подлинное его название — Вход Господень в Иерусалим, Неделя Ваий или Цветоносное воскресение.

Власть меняется.

Новые люди - новые знамена.
В ожидании лучшего.

Давні зв'язки нашого району та Криму.

НА БЕРЕГАХ "ЦАРСЬКОЇ РІЧКИ"

Саме так перекладається з тюрської мови річка Тагамлик. А як твердить дослідник і краєзнавець Валентин Посухов, в глибоку давнину на берегах животоку, що огортає Машівку, Селещину. і Новий Тагамлик, розміщувалося татарське володіння хана Кубрата. Підтвердженням цьому є випадок. Так, в 1912 році два хлопчики з села Мала Перещенина, "що розміщене неподалік Кустолово-Суходілки, в одному із курганів наштовхнулися на нині відомий у всьому світі скарб, де налічувалось 25 кілограмів золотих і 50 кілограмів срібних виробів.



З РЯСЬОК —У КРИМ ПО СІЛЬ



ЧУМАКИ З МАШІВКИ




„НА БЕРЕГАХ „ЦАРСЬКОЇ РІЧКИ"






Як відомо, чумацтво належало до найдавніших промислів, які стрімко почали розвиватися після татаро-монгольської навали. Що до існування чумацтва на Україні, а тим паче на Полтавщині, є лише одиниці історичних розвідок.



Зараз у Криму нові порядки вводяться

Зачитуються нові закони для жителів: